Menü
Sepetiniz

Lindo Cat

Marka: Lindo Cat
PRESTİGE Lindocat Prestige , tamamı yüksek kalite beyaz bentonitten üretilmiş ve pembe granüllerden oluşan üstün kaliteli ve hijyenik topaklanan kedi kumu.  Lindocat Prestige , yüksek emiciliği ve narin talk pudrası kokusu ile öne çıkıyor. Kü&ccedi..
Marka: Lindo Cat
ORİGİNAL WHİTE Lindocat Original White , üstün performanslı topaklanan bir kedi kumudur. Mükemmel topaklanma gücü,sıvıyı ve kokuyu tutmadaki yüksek kapasitesi, %100 benzersiz birinci sınıf saf beyaz ince taneli bentonitten üretilmiş bu kedi kumunun ön plana &c..
Marka: Lindo Cat
CLASSİC WHİTE Lindocat Classic White , üstün performanslı topaklanan bir kedi kumudur. Mükemmel topaklanma gücü,sıvıyı ve kokuyu tutmadaki yüksek kapasitesi, %100 benzersiz birinci sınıf saf beyaz ince taneli bentonitten üretilmiş bu kedi kumunun ön plana &cce..
Marka: Lindo Cat
DOUBLE ACTİON Lindocat Double Action , üstün performanslı topaklanan bir kedi kumudur. Mükemmel topaklanma gücü,sıvıyı ve kokuyu tutmadaki yüksek kapasitesi, mor granüllerin varlığı ile zenginleştirilmiş %100 benzersiz birinci sınıf saf beyaz bentonitten üreti..
Marka: Lindo Cat
SOAPLY Lindocat Soaply , mavi granüllerin varlığı ile zenginleştirilmiş, ince tanecikli, benzersiz beyaz renkli tamamen mükemmel bentonit kilden üretilmiş yüksek kaliteli ,topaklanan ince bir kedi kumudur. Küçük boyutlu granüller, hızlı yığılmayı ve katı top..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)