Hakkımızda

Mama Bank anne ve bebek ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmek üzere 2010 yılında kuruldu. 5 yıl cadde mağazası olarak çalışma hayatına devam eden Mama Bank Bebek Mağazası 2016 yılından itibaren online satış yapmaya mamabank.com.tr sitesi ile başladı. 

Mama Bank'ın kurucuları 2010 yılından önceki bebek beslenmesindeki 8 yıllık tecrübesini satış ve pazarlama dışında danışman olarakta ebeveynlere hissettirdi. Tecrübesi ve özverili çalışmaları ile 8 yıldır ticari hayatına devam etmektedir. 

2016 yılından itibaren online pazarda da ciddi bir hızla büyüyen Mama Bank bugün tüm Türkiye'de ciddi bir satış hacmine ulaştı. 2018 yılından itibaren online pazaryeri alt yapısını kuran mağazamız diğer beslenme ürünleri ve diğer kategrilerde satış yapan firmaları aynı çatı altında toplamaya başladı. 

Vizyonumuz; Türkiye'de beslenme kategorisinde lider olmak. 

Bu vizyona ulaşmak için hizmet kalitesini düşmeden özenle ve sabırla çok çalışmamız gerektiğinin farkındayız. Siz değerli müşterilerimizin desteği ve ilgisi ile de bu süreci hızlandırmak istiyoruz. 

Misyonumuz, yenilikçi ve yaratıcı çalışmalar ile beslenme sektöründe hizmet veren firmalara ve müşterilerimize hizmet etmekdir. Bu sayede her yıl hızla büyüyen e-ticaret pazarına katkı sağlamayı hedefliyoruz. 

Bu hedeflerimize ulaşabilmemiz için siz değerli müşterilerimizin ilgisine ve desteğine ihtiyacımız olduğunun farkındayız. Bundan dolayı her siparişin mağazamız ve mağazamızda satış yapan tüm satıcıların heyecan ve özveri ile hazırlandığını özellikle belirtmek isteriz. 

İlginiz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. 

MERTSOZ GROUP