Menü
Sepetiniz

Dexe Ürünleri

Dexe Ürünleri
Marka: Dexe
Dexe Saç dökülmesini önleyen şampuan; saç büyütme şampuanı olarak da adlandırılır. Orta Doğu, Asya ve Dubai'de ciddi satış rakamlarına ulaşmıştır. Günlük kullanım için uygundur ve banyo yaparken saç dökülmesi imkanı sağlar.Yan etkisi yoktur, belirtileri iyileştirir ve insan vücuduna zarar verme..
79,00TL
Marka: Dexe
Dexe Saç Lifleri;Saçları kalınlaştırır Daha yoğun gözükmesini sağlar Bir çeşit saç dökülme tedavisidir. Pamuk bitkilerinden üretilmiştir. Doğal ürün olduğundan dolayı yan etkisi yoktur. Kıyafet gibi saç derisine zarar vermez..
79,00TL
Marka: Dexe
Her banyoda veya her saçınızı yıkadığınızda tekrar tekrar kullanmak zorunda değilsiniz. DEXE ŞAMPUAN 200 x 200 = 400 gram, erkek kullanıcılar için 8-9 ay kadar yetecek şekilde üretilmiştir. Kadın tüketiciler için ayrı bir formu bulunmamaktadır. Bu ürünü hem erkek hemde bayan müşterilerimiz kullanabi..
89,90TL
Marka: Dexe
Her banyoda veya her saçınızı yıkadığınızda tekrar tekrar kullanmak zorunda değilsiniz. Kadın tüketiciler için ayrı bir formu bulunmamaktadır. Bu ürünü hem erkek hemde bayan müşterilerimiz kullanabilir. İlk kullanımdan itibaren etkili sonuç alabilirsiniz. Daha sonra ise ortalama 15-20 gün de bir dip..
39,90TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)