Menü
Sepetiniz

Mama Bank Blog

16 Jan Tribulus ve İnfertilite (Kısırlık) Üzerine Etkileri
0 245
Tribulus ve İnfertilite (Kısırlık) Üzerine Etkileri Tribulus'un hem erkekler hem de kadınlar için doğurganlığa nasıl yardımcı olduğunu bulmak için çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Çalışmalar Tribulus’un aşağıdaki doğurganlık yararlarını göstermektedir:Hem erkeklerde hem de kadınlarda seks hormon..
14 Jan En iyi kahvaltı
0 91
Günün en önemli öğünü olduğu söyleniyor ve atlamanın kilo almasına neden olabileceği söyleniyor, ancak bu gerçekten doğru mu? Günün en önemli öğünü ise, o zaman en iyi kahvaltı öğünü nedir? Doğrudan içine dalalım!Kahvaltı – günün en önemli öğünü?Kahvaltı son zamanlarda tartışma konusu, günün en önem..
14 Jan Omega 3 takviyesi ne zaman yapılmalı?
0 91
Modern diyet takviyeleri pazarında, sadece kesinlikle vücut geliştirme ve vücut geliştirme ile ilgili takviyeleri bulabilirsiniz. Genel sağlığımızı da olumlu yönde etkileyebilecek birçok ilginç çözüm var. Bunlardan biri, özellikle bizim için önemli olan omega-3 yağ asitleridir, çünkü herkes diyetler..
14 Jan Magnezyum ne zaman alınır – sabah veya akşamları?
0 81
İyi bilindiği gibi – bir besin takviyesi sadece farklı protein türleri olmak zorunda değildir. Günümüzde, bu pazar inanılmaz derecede gelişmiştir ve kesinlikle sporcular için ürünler süpermarket raflarında bile bulunabilir. Bu nedenle bazen diğer takviyeler hakkında daha fazla bilgi edinmeye değer. ..
14 Jan D vitamini takviyesi neden gereklidir?
0 61
Çocuklarımızın yıllarından itibaren vücudumuzdaki vitaminlerin önemi hakkında bilgi verilmektedir. Onlarla yeterli takviye yapılması sağlığımızı ve gün içindeki performansımızı çok olumlu yönde etkileyebilir. Bu makalede, D vitamini hakkında bazı bilgiler sunacağım – nerede bulabiliriz, ne kadar iht..
14 Jan Bağırsak florası ile multipl skleroz arasındaki ilişki
0 46
Multipl skleroz, vücudun kendi bağışıklık sisteminin sinir hücrelerinin etrafındaki koruyucu kaplamaya (miyelin kılıfı) saldırdığı ve tahrip ettiği otoimmün bir hastalıktır. Bu kaplama, proteinlerin ve yağ maddelerinin biyolojik bir zarı olan miyelinden oluşur, bu nedenle hastalığın hedef antijenini..
14 Jan Daha Genç Olmanıza Yardımcı Olabilecek 11 Yiyecek
0 36
Yaşlanma, kaçınılması mümkün olmayan doğal bir parçadır. Ancak, yediğiniz yiyecekler hem içeride hem dışarıda yaşlanmanıza yardımcı olabilir. İşte size daha genç görünmenize yardımcı olabilecek 11 yiyecek.1. Sızma ZeytinyağıSızma zeytinyağı , dünyadaki en sağlıklı yağlardan biridir.Araştırmalar, yaş..
14 Jan Sağlıklı Bir Cilt İçin En İyi 12 Gıda
0 26
Beslenme sağlık için önemlidir. Sağlıksız bir diyet metabolizmanıza zarar verebilir, kilo almanıza ve hatta kalp ve karaciğeriniz benzer biçimde organlara zarar verebilir. Ancak yedikleriniz bununla beraber başka bir organı da etkisinde bırakır – cildiniz. Bilim adamları rejim ve vücut ile alakalı d..
14 Jan Hyaluronik Asitin Şaşırtıcı Faydaları
0 42
Hyaluronan olarak da bilinen Hyaluronik asit, vücudunuz tarafından doğal olarak üretilen berrak, yapışkan bir maddedir. En büyük miktarlar cildinizde, bağ dokunuzda ve gözlerinizde bulunur. Temel işlevi, dokularınızı iyi yağlanmış ve nemli tutmak için suyu tutmaktır.Hyaluronan olarak da malum Hyalur..
14 Jan Potasyum – Bu kadar önemli mi?
0 34
Herkes organizmamızın düzgün çalışması için gerekli olan bazı besinlerin olduğunu bilir. Bununla birlikte, herkes bize ne verdiklerini ve neden desteklemeye değer olduğunu tam olarak bilmiyor. Ayrıca, vücudumuz için doğru miktarı sağladığımızdan emin olmak için onları nasıl destekleyebileceğimize da..
14 Jan Alfa-lipoik asit (ALA) ve obezite – bunlar ilişkili midir?
0 156
Kilo vermede size yardımcı olmayı amaçlayan diyet takviyeleri, bu süreci hayatlarında gerçekleştirmeye çalışan birçok kişi için genellikle standarttır. Bunlardan biri, gerçekten bir şeyler yapabileceği konusunda umutlu olduğu alfa-lipoik asittir (ALA). Bu yazıda, eylemlerine güvenmeye değip değmeyec..
14 Jan Ketogenetik diyet yaparken en iyi 5 besin
0 37
Ketojenik diyet – temel bilgilerKeto diyeti , yağ alımının çok yüksek, diyetinizin kabaca% 70’ini, orta derecede protein alımını (% 25) ve çok düşük miktarda karbonhidrat alımını (% 5) içeren bir diyettir. Merak ediyor olabilirsiniz, yağ tüketmek nasıl yağ kaybetmenize yardımcı olur?Bunu daha iyi an..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)